Sakarya Peugeot Özel Servisi

ES Klas Oto

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.
Uzman bilgi birikimi ve en yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip eğitimli, uzman personelimiz ile her marka araca bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.
ES Klas Oto’da, en yeni test cihazları ve dijital bilgi sistemleri kullanılır. Bu sayede uzmanlarımız profesyonel bir iş çıkarır ve aracınız zamanında teslim edilir. Uzun yılların tecrübesini müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

   
   

 EĞİTİM SERTİFİKALARIMIZ

Dıagnostıg Arıza Raporlama


Servis Hizmetimiz:
Periyodik Bakım
Şanzıman Onarım
Fren Balata değişimi
Debriyaj Seti Değişimi
Ön Süspansiyon Onarımı
Yağ Değişimi
Motor Suyu (Antifiriz) Kontrolü
Direksiyon Kontrolü (Rot ayarı)
Triger Seti Değişimi

Periyodik Bakım Neleri Kapsar?

Periyodik bakım aracın önemli parçalarının doğru çalışmasını sağlayan bileşenlerin kontrolü, gerekli olan ayarların yapılması ve olası problemler çıkarabilecek bölüm ve parçaların kontrol edilmesini kapsayan bir bakım sürecidir. Periyodik bakımda aşağıdaki parçalar mutlaka kontrol edilir.
Motor Yağı Değişimi
Yağ Filtresinin Değişimi
Hava Filtresinin Değişimi
Polen Filtresinin Değişimi
Yakıt Filtresinin Değişimi

Mekanik Servis Bakımı:

Her Marka Aracınızın marka araçlarınızın motor bakımı, fren bakımı, ön takım, şanzuman, defransiyel gibi bakımları branşında uzmanlaşmış mekanikerler tarafından yapılmaktadır.

Motor Yağı Değişimi?

Motorun ısısının düzenlenmesini ve mekanik parçaların sürtünmeden kaynaklı aşınmalarını elimine eden motor yağı, periyodik bakım sırasında mutlaka değiştirilir ve yenilenir. 

Fren Sistemi Kontrolü?

Fren balataları, fren merkezi, fren hidroliği, fren bağlantı hortumları gibi bileşenler de periyodik bakım kontrolleri içerisinde yer alıyor.

Süspansiyon Sistemi Kontrolü?

Amortisör, rot başı ve rotillerin de periyodik bakımlarda kontrol edilmesi bir gereklilik. Aşınan ya da işlevini yerine getiremeyen parça ve kısımlar bu bakım sırasında mutlaka değiştiriliyor. 

Check Up (Genel Kontrol) 

Araç Check Up hizmeti, konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti altına almak için yaptırılması gereken genel araç kontrolüdür. Genel oto kontrollerinde aracınız bujilerinden, filtre ve sileceklerine kadar genel bir incelemeden geçer.

YOL YARDIM:

Aracınızı yolda bırakacak her türlü arızada, dört mevsim 7/24 hizmetinizdedir. Yol Yardımı için lütfen :İLTİŞİME GEÇİNİZ

HEMEN ŞİMDİ:


 

 

 

 

Meta Kelime:

İzmit Peugeot özel servis, İzmit Peugeot Yol yardım, Kocaeli Peugeot Yol Yardım, Sakarya Peugeot Yol Yardım, Bolu Peugeot Yol Yardım, Düzce Peugeot Yol Yardım, İzmit Peugeot Tamir Servisleri, Kocaeli Peugeot Tamir Servisleri, Adapazarı Peugeot Tamir Servisleri, Sakarya Peugeot Tamir Servisleri, Bolu Peugeot Tamir Servisi, İzmit Peugeot Tamir Servisi, Kocaeli Peugeot Tamir Servisi, Adapazarı Peugeot Tamir Servisi, Sakarya Peugeot Tamir Servisi, Bolu Peugeot Tamir Servisi, İzmit Peugeot servis, Kocaeli Peugeot servis, Bolu Peugeot servis, Düzce Peugeot servis, Körfez Peugeot servis, İzmit Peugeot, Koceali Peugeot, İzmit Peugeot yedek parça, Kocaeli Peugeot yedek parça, İzmit Peugeot tamircisi, Kocaeli Peugeot tamircisi, Düzce Peugeot tamircisi, Adapazarı Peugeot Özel Servisi, Adapazarı Peugeot Özel Servis, Adapazarı Peugeot yedek parça, Adapazarı Peugeot Servis, Adapazarı Peugeot esklasoto, Adapazarı Peugeot Tamircisi, Sakarya Peugeot Özel Servis, Sakarya Peugeot Özel Servisi, Sakarya Peugeot Yedek Parça, Sakarya Peugeot Servisi, Sakarya Peugeot Esklasoto, Sakarya Peugeot Tamircisi, İzmit Peugeot Araba Servisi, İzmit Peugeot Araba Özel Servisi, Esklasoto İzmit, Esklasoto Kocaeli, Esklasoto Düzce, Esklasoto Bolu, Bolu Peugeot Özel Servis, Bolu Peugeot Özel Servisi, Bolu Peugeot Yedek Parça, Bolu Peugeot Servis, Bolu Peugeot Tamircisi, izmit Peugeot özel servisi, esklasoto izmit Peugeot özel servisi, izmit Peugeot özel servis, Kocaeli Peugeot özel servisi, Kocaeli Peugeot özel servis, Kocaeli Peugeot servis, Esklasoto Peugeot Citroen özel servis, Esklasoto izmit Peugeot özel servis, İzmit Peugeot yedek parça, Kocaeli Peugeot yedek parça, Körfez Peugeot özel servis, Körfez Peugeot özel servisi, Düzce Peugeot özel servisi, Düzce Peugeot özel servis, Esklasoto düzce Peugeot özel servis, Esklasoto Peugeot özel servisi,

whatsapp

Kampanya..!

1 Aralık – 11 Mart tarihleri arasında Esklasoto’ya gelin, Aracınızın’nızı Kışa hazırlayın!